Baden-Baden

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Baden-Baden patří na základě hodnocení uživatelů Leonardo Royal Hotel Baden-Baden, Heliopark Bad Hotel Zum Hirsch a Radisson Blu Badischer Hof Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Baden-Baden přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Baden-Baden

od 2 682 Kč
od 3 341 Kč
od 4 404 Kč

Co říkají cestující o městě Baden-Baden?

9,8
Cestující rodiny
8,7
Nadšenci pro turistiku
8,6
Na služební cestě
7,5
Cestovatelé za luxusem
7,5
Trendy cestovatelé
Hodnocení členů (27)
Светлана Цыганкова
Светлана Цыганкова
28.01.2019

Стоит приехать ради знаменитых горячих источников! Правда с маленькими детьми туда не пускают! Архитектура и душевная атмосфера тихого городка впечатлила!

Maan @Travel Binge
Maan @Travel BingeParanaque
29.11.2013

Baden Baden, meaning Bathing is a spa town built on thermal springs at the edge of the Black Forest. My friend and I rode with another event organiser colleague in the Wellness Industry from Wiesbaden to Baden Baden. We had to see what the city has to offer and it surely was all about health and wellness. More than that, I loved the open spaces, greenery and beautiful parks of the city. Its a fairly compace farm and we just walked to the Old Town from our luxury hotel.

Lucy Swift Weber
Lucy Swift WeberNew York City
07.01.2013

I loved Baden-Baden because of the hot springs/cold springs/spas that are a huge part of the Baden-Baden experience. From a rushing river that pushes one along, to an ice-cold waterfall, Baden-Baden's springs offer a multitude of ways to have fun in the water. Baden-Baden is also home to casinos and is very near to the former house of Brahms, which is very interesting to visit.

D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondýn
06.01.2017

Spent a weekend here with a boyfriend back in February 2009. The bathing is terrific, the scenery is beautiful, and the food is decent. Would go back, but have to admit in retrospect it is aimed more at fifty-somethings than thirty-somethings.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 2 487 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Baden-Baden je říjen, kdy průměrná cena činí 5 453 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 116 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 331 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Baden-Baden je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 4,7 °C/40,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 26,4C/79,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,8 °C/33,4 °F.
Nejbližší letiště u města Baden-Baden je Karlsruhe / Baden-Baden (FKB) (10,97 km). K dalším letištím poblíž patří: Štrasburk (50,78 km) Lahr (53,73 km) Stuttgart (72,50 km)

Naplánujte si cestu do země Německo