Mnichov

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Mnichov patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Muenchen Airport, Leonardo Royal Hotel Munich a Steigenberger Hotel Munchen. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Mnichov přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Mnichov

od 6 534 Kč
od 7 704 Kč
od 19 457 Kč

Co říkají cestující o městě Mnichov?

9,8
Nadšenci pro historii
8,9
Nadšenci pro jídlo
8,0
Nadšenci pro turistiku
7,4
Dobrodružní cestovatelé
7,3
Cestující rodiny
Hodnocení členů (371)
Ryan Pearson
Ryan Pearson
02.09.2019

The best thing was the balance between an immense amount of history and culture.

Betty Little
Betty Little
24.08.2019

We walked everywhere. It was Fun because we would stop and find a place to have coffee in the lovely out door market

A C
A C
23.04.2019

I’m from San Diego, California and I absolutely LOVE Munich. It’s by far my fav city in Germany. The people are super nice and friendly :) Maxvorstadt is the trendy hip area to go out for dinner and drinks, which is right next to LMU. Definitely try käsespätzle, it’s basically Mac n cheese but 10x better. The Englischer Garten is also very nice especially during the summer to tan and have a BBQ with friends. Using the U-Bahn is SO easy to use to get around or you can take a bike :) and of course Oktoberfest was amazing, I’m not a beer person at all but their beer is so easy and yummy to drink. However, if you rent a car or take a bike tour, there are soo many beautiful lakes to go swimming, hikes, or to get something to eat at a typical Bavarian restaurant. Not even exaggerating but the Walchensee lake has turquoise water. There’s also a lift that takes you up a mountain for a scenic view with very easy hiking trails (ppl bring small dogs), there’s also a little restaurant at the top with live Bavarian music :) Honestly Munich is the best, you should definitely visit :)

Jose  Mora
Jose Mora
27.02.2019

the must amazing citys. I recomend stop there of you travel in Germany the sculpture and the history get you to feel another world.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 514 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Mnichov je září, kdy průměrná cena činí 5 321 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 748 Kč za noc. To je o 13 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 119 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Mnichov je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 13,5 °C/56,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,8C/74,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,8 °C/25,2 °F.
Nejbližší letiště u města Mnichov je Mnichov (MUC) (28,22 km). K dalším letištím poblíž patří: Augsburg (57,54 km)

Naplánujte si cestu do země Německo