Managua

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Managua patří na základě hodnocení uživatelů InterContinental Hotels Managua AT Metrocentro Mall, Holiday Inn Managua - Convention Center a Crowne Plaza Managua. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Managua přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Managua

od 1 442 Kč
od 1 821 Kč
od 2 987 Kč

Co říkají cestující o městě Managua?

9,8
Nadšenci pro turistiku
7,5
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Nadšenci pro jídlo
7,5
Baťůžkáři
7,5
Cestující rodiny
Hodnocení členů (15)
V.i. Lenin
V.i. LeninOrlando & Walt Disney World
08.06.2015

Managua is a noisy dive. I did not feel safe. A special type of gringo would enjoy this sprawling low rise city. There are many areas where walking is not recommended. When I give it a second thought, this may be the ugliest state capitol I have ever seen. It is one of the very few cities where I never want to go back unless I have to.

Bridgette
BridgettePittsburgh
06.01.2017

Nicaragua is a very poor country. I went with my nursing school to help family's out. This little girls touched my heart. If you every get the chance try to make a trip there. It's a very beautiful country with volcanoes and wonderful beaches!

Tom Mitchell
Tom MitchellWashington, D.C.
06.01.2017

I lived in Managua for a summer while in grad school and recognize that it is a point of arrival and departure for most people, rather than a destination. That said, you may find yourself needing to spend a few days and nights there and it is not the worst thing in the world. The city is diffuse, and the devastation of the earthquake in the 70s is still apparent. So, if you are looking for a place to stay where you can also go out and do some things, you want to stay in Zona Rosa or Zona Hippos. These areas are almost contiguous, and further away from the "center" of town and the Malicon along the lake. They are near the Carretera Masaya, contain most of the modern business district as well, and they are generally safer than some of the places downtown where the Lonely Planet leads backpackers. The Hotel Princess is a Hilton hotel in Zona Hippos, and there are some nice, smaller places as well. Managua won't be the highlight of your trip, but it does not have to be a nightmare either.

Astrid Barnes
Astrid Barnes
28.06.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 107 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Managua je duben, kdy průměrná cena činí 1 457 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 195 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 273 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Managua je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 24,2 °C/75,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 32,1C/89,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 19,7 °C/67,5 °F.
Nejbližší letiště u města Managua je Managua (MGA) (9,01 km).

Naplánujte si cestu do země Nikaragua