Honningsvåg

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Honningsvåg patří na základě hodnocení uživatelů Scandic Bryggen. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Honningsvåg přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Honningsvåg

od 5 845 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 2 628 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Honningsvåg je únor, kdy průměrná cena činí 3 534 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 202 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 3 127 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Honningsvåg je Honningsvåg Valan (HVG) (3,09 km). K dalším letištím poblíž patří: Mehamn (67,66 km)

Naplánujte si cestu do země Norsko

Ve městě Honningsvåg a v okolí