Oslo

12. 12. 2019 - 13. 12. 2019

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Oslo patří na základě hodnocení uživatelů Scandic Holmenkollen Park, Clarion Collection Hotel Folketeateret a Hotel Continental. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Oslo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Oslo

od 3 251 Kč
od 4 034 Kč
od 5 855 Kč

Co říkají cestující o městě Oslo?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,6
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Zelené cestování
7,5
Nadšenci pro historii
7,2
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (162)
Aleksandra  M
Aleksandra M
23.03.2019

Oslo kombinuje moře, hory a jezera. I když je to hlavní město, je velmi zelené, je zde mnoho nerozvinutého prostoru. Moderní architektura je v souladu s historickými budovami. Norská kuchyně není snadné najít a přijmout alespoň prostřednictvím mých chuťových pohárků. Stravování je pro průměrného Poláka velmi drahé. Veřejná doprava je senzační. Miluju toto město.

Justine Wargnier
Justine Wargnier
13.02.2019

Loni v listopadu jsme strávili 2 dny v Oslu a milovali jsme to! Město je velmi krásné, čisté, je zde spousta k vidění (parky, opera, ...) a procházky po ulicích jsou velmi pěkné. Příroda není ani jeden, a to buď k dosažení lesa Nordmarka, nebo tím, že trajekt do Aker Brygge pro Gressholmen. Noc padla rychle v této roční době, která byla docela exotická! Nemůžu se dočkat, až se vrátím

LUCIA  A
LUCIA A
25.01.2019

Dva dny nestačily .. Velmi pěkné město .. Připravte se, pokud budete cestovat během zimy.

Wandering Sober
Wandering SoberAtyrau
02.10.2015

Nejlevnější muzejní návštěvy v Oslu se pohybují kolem 80 NOK ... Nejlevnější cokoliv v Norsku je asi 80 NOK (to je také výchozí cena piva). NSB vlak. (90 NOK každý způsob) Hotely v docházkové vzdálenosti od letiště jezdí asi 1400 NOK. Myslím, že tyto ceny by měly pomoci aklimatizovat všechny cestovatele na životní náklady v Norsku ... Pokud byste chtěli navštívit Norsko na levné, přinést s sebou všechny vaše potraviny (po celou dobu pobytu), vezměte si své kempové vybavení a pít vodu z vodovodu. Většina věcí končí v neděli. To bylo řečeno ... Miloval jsem Oslo, je to jediné město, kde jsem kdy byl, kde jsem dostal nádherné barmanské číslo. Po práci mě vzala se svými přáteli. Lidé v Norsku patří mezi nejlaskavější na planetě.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 221 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Oslo je červen, kdy průměrná cena činí 4 756 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc prosinec minulý rok byla 3 733 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 4 024 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Oslo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc prosinec -1,5 °C/29,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,3C/72,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,4 °C/24,1 °F.
Nejbližší letiště u města Oslo je Oslo Gardermoen (OSL) (36,74 km).

Naplánujte si cestu do země Norsko