Oslo

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Oslo patří na základě hodnocení uživatelů Saga Hotel Oslo Central, P-Hotels Oslo a Anker Apartment. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Oslo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Oslo

od 3 991 Kč
od 5 116 Kč
od 7 148 Kč

Co říkají cestující o městě Oslo?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,8
Dobrodružní cestovatelé
7,8
Nadšenci pro noční život
7,4
Zelené cestování
7,3
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (141)
Aleksandra  M
Aleksandra M
23.03.2019

Oslo kombinuje moře, hory a jezera. I když je to hlavní město, je velmi zelené, je zde mnoho nerozvinutého prostoru. Moderní architektura je v souladu s historickými budovami. Norská kuchyně není snadné najít a přijmout alespoň prostřednictvím mých chuťových pohárků. Stravování je pro průměrného Poláka velmi drahé. Veřejná doprava je senzační. Miluju toto město.

Justine Wargnier
Justine Wargnier
13.02.2019

Loni v listopadu jsme strávili 2 dny v Oslu a milovali jsme to! Město je velmi krásné, čisté, je zde spousta k vidění (parky, opera, ...) a procházky po ulicích jsou velmi pěkné. Příroda není ani jeden, a to buď k dosažení lesa Nordmarka, nebo tím, že trajekt do Aker Brygge pro Gressholmen. Noc padla rychle v této roční době, která byla docela exotická! Nemůžu se dočkat, až se vrátím

LUCIA  A
LUCIA A
25.01.2019

Dva dny nestačily .. Velmi pěkné město .. Připravte se, pokud budete cestovat během zimy.

Wandering Sober
Wandering SoberAtyrau
02.10.2015

Nejlevnější muzejní návštěvy v Oslu se pohybují kolem 80 NOK ... Nejlevnější cokoliv v Norsku je asi 80 NOK (to je také výchozí cena piva). NSB vlak. (90 NOK každý způsob) Hotely v docházkové vzdálenosti od letiště jezdí asi 1400 NOK. Myslím, že tyto ceny by měly pomoci aklimatizovat všechny cestovatele na životní náklady v Norsku ... Pokud byste chtěli navštívit Norsko na levné, přinést s sebou všechny vaše potraviny (po celou dobu pobytu), vezměte si své kempové vybavení a pít vodu z vodovodu. Většina věcí končí v neděli. To bylo řečeno ... Miloval jsem Oslo, je to jediné město, kde jsem kdy byl, kde jsem dostal nádherné barmanské číslo. Po práci mě vzala se svými přáteli. Lidé v Norsku patří mezi nejlaskavější na planetě.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 128 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Oslo je červen, kdy průměrná cena činí 4 619 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 3 625 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 833 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Oslo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 12,5 °C/54,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,3C/72,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,4 °C/24,1 °F.
Nejbližší letiště u města Oslo je Oslo Gardermoen (OSL) (36,74 km).

Naplánujte si cestu do země Norsko