Røros

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Røros patří na základě hodnocení uživatelů Bergstadens Hotel a Tynset Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Røros přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 2 773 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Røros je září, kdy průměrná cena činí 3 659 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 3 216 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Røros je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -4,8 °C/23,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 16,3C/61,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -8,1 °C/17,4 °F.
Nejbližší letiště u města Røros je Røros (RRS) (1,92 km).

Naplánujte si cestu do země Norsko

Ve městě Røros a v okolí