Stavanger

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stavanger patří na základě hodnocení uživatelů Clarion Hotel Air, Clarion Collection Hotel Skagen Brygge a GamlaVaerket Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stavanger přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Stavanger

od 2 093 Kč
od 2 342 Kč
od 17 669 Kč

Co říkají cestující o městě Stavanger?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,4
Nadšenci pro turistiku
7,9
Cestující rodiny
7,1
Trendy cestovatelé
7,1
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (25)
Daniel Ugas
Daniel Ugas
13.02.2017

Barevné město ze západního Norska. Drahé, přesto okouzlující a příjemné. Toto je ideální centrum pro spojení se slavnými norskými památkami Preikestolen a Kjeragbolten.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
20.08.2014

Pěkné městečko s hlubokým přístavem, není nutné zadávat veřejné zakázky. Ropný průmysl učinil toto město tím, čím je. Má některé oblasti se starými dřevěnými budovami, nyní sídlícími. Pěkná nákupní oblast (kromě neděle), bezplatné Wi-Fi v turistické kanceláři.

Brittany Kamerschen
Brittany Kamerschen
13.02.2017

Pokud se vám líbí jíst čerstvý ulovený losos, sbírat lesní plody a chodit na skryté vodopády, pak by měl být váš další cíl Stavanger, Norsko. Ve městě můžete sledovat dlážděné stezky do teplých dřevěných taveren, které slouží místním a evropským duchům. Většina míst má praskající krb. Pokud navštívíte Stavanger v letních měsících červenec a srpen, můžete sedět u doku a zažít severský vánek. Nikdy není příliš horké, ale pokud potřebujete uhasit žízeň, zkuste sklenku jejich slavného „Eventyrinu“ přeloženého do pohádkového vína. V této skandinávské zemi se budete cítit „šťastně navždy“ a po návštěvě Stavangeru budete mít svoji vlastní pohádku.

Viviane  Costa
Viviane Costa
30.07.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 2 752 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Stavanger je červenec, kdy průměrná cena činí 3 396 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 781 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 989 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Stavanger je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 13,0 °C/55,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 18,1C/64,6F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 0,4 °C/32,7 °F.
Nejbližší letiště u města Stavanger je Stavanger (SVG) (11,52 km). K dalším letištím poblíž patří: Haugesund (54,90 km)

Naplánujte si cestu do země Norsko