Tromsø

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tromsø patří na základě hodnocení uživatelů Radisson Blu Hotel Tromsø, Clarion Hotel The Edge a Enter Viking Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tromsø přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tromsø

od 4 676 Kč
od 6 165 Kč

Co říkají cestující o městě Tromsø?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,1
Dobrodružní cestovatelé
6,5
Zelené cestování
6,5
Cestující rodiny
6,0
Hledači duchovna
Hodnocení členů (30)
Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
20.05.2016

Příjemné město na dalekém severním pobřeží Norska, nejlepší způsob, jak sem dorazit, je na pobřežní cestě Hurtigruten. Existuje několik památek, jako je Arktida katedrála, stejně jako některé obchody a restaurace, ale nic, aby vás více než den nebo dva.

vvbellur
vvbellurBangalore
18.07.2017

Tromso was my last destination of my solo trip and I absolutely enjoyed this city. I wish i had more time at this place. I enjoyed cycling and exploring this city during summer. Mt. Storsteinen is a must visit.

Wandering Sober
Wandering SoberAtyrau
03.10.2015

This town has more hair salons that can possibly be supported by a population this small. The tunnels have roundabouts! They play American football here!? Cross country skiing is the national pastime. I was there when the major street in town had booths for all the different clubs and societies in town. It felt like my first day in university. The university keeps the population very young here. If going to the airport the public bus costs 35 NOK and the flybussen is 90 one way and 120 round trip. If you're in a group of three or more taking a cab is cheaper than the flybussen.

Katie Pierce
Katie PierceBoston
06.01.2017

Beautiful scenery and quaint village make Tromso a charming place to visit in northern Norway. It's a popular spot to take off for fjord cruises. Whether skiing, sailing, hiking or something else; there's plenty for active individuals.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 3 276 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tromsø je leden, kdy průměrná cena činí 5 480 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 544 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 758 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tromsø je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -12,0 °C/10,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 16,0C/60,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -16,9 °C/1,6 °F.
Nejbližší letiště u města Tromsø je Tromsø (TOS) (3,81 km). K dalším letištím poblíž patří: Bardufoss (67,93 km)

Naplánujte si cestu do země Norsko