Bocas del Toro

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bocas del Toro patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Bocas del Toro, Tropical Suites Hotel a Swans Cay Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bocas del Toro přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bocas del Toro

od 1 737 Kč
od 2 709 Kč

Co říkají cestující o městě Bocas del Toro?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,5
Nadšenci pro turistiku
7,4
Cestující rodiny
6,7
Baťůžkáři
6,6
Wellness
Hodnocení členů (33)
Erika RS
Erika RS
28.01.2019

Hermoso un sitio para relajarse y conocer, precios razonables, seguro, con mucha aventura por descubrir en sus paisajes !

Sarah LaBrie
Sarah LaBrieClearwater
18.05.2018

Lots to do and see here....if you have a boat, or get a boat taxi. The surrounding islands are beautiful.

Sun N Ski T
Sun N Ski T
19.11.2015

One of the best places for a vacation. The snokelling was amazing many untouched reefs. Was able to go on a catamarin thru Tradewins Cruise club so went to remote locations. Even the one restaurant had to be opened for our group to eat. A wonderful vacation destination.

Yogic Traveler ❀
Yogic Traveler ❀Puerto Vallarta
05.04.2015

More amazing than I could have ever expected! Bocas del Toro is a set of islands of the Caribbean coast of Panama. The weather is balmy and the beaches are beautiful with calm, clear, warm water in the protected spots as well as beaches for surfing, Getting around is done mostly by taxi boat service and each part of the islands is unique and special with different types of activities and wildlife.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 1 590 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bocas del Toro je srpen, kdy průměrná cena činí 2 591 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 767 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Bocas del Toro je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 27,1 °C/80,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle březen s průměrnou teplotou 34,3C/93,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 21,6 °C/70,9 °F.
Nejbližší letiště u města Bocas del Toro je Bocas Del Toro (BOC) (0,54 km). K dalším letištím poblíž patří: Changuinola (31,72 km)

Naplánujte si cestu do země Panama