Rabaul

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Rabaul patří na základě hodnocení uživatelů Wairiki 4, Rapopo Plantation Resort a Gazelle International Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Rabaul přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Rabaul

od 1 610 Kč
od 1 449 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 2 693 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Rabaul je říjen, kdy průměrná cena činí 4 039 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 3 571 Kč za noc. To je o 3 % více než průměrná cena za noc ve výši 3 447 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Rabaul je Rabaul (RAB) (26,21 km).

Naplánujte si cestu do země Papua – Nová Guinea