Rabaul

1. 3. 2020 - 2. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Rabaul patří na základě hodnocení uživatelů Sulka Echo Cultural Village, Rapopo Plantation Resort a Taklam Lodge And Tours. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Rabaul přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Rabaul

od 3 802 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 2 754 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Rabaul je říjen, kdy průměrná cena činí 4 431 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 413 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 478 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Rabaul je Rabaul (RAB) (26,21 km). K dalším letištím poblíž patří: Namatanai (67,52 km)

Naplánujte si cestu do země Papua – Nová Guinea