Poznaň

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Poznaň patří na základě hodnocení uživatelů NH Poznan, Hotel Kolegiacki a Hotel DeSilva Premium Poznań. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Poznaň přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Poznaň

od 1 137 Kč
od 1 299 Kč
od 2 111 Kč

Co říkají cestující o městě Poznaň?

9,8
Nadšenci pro umění a design
9,5
Nadšenci pro historii
8,6
Nadšenci pro noční život
8,6
Nadšenci pro jídlo
7,9
Cestující rodiny
Hodnocení členů (39)
Gosia Lorenz
Gosia Lorenz
31.12.2019

Beautiful city with an Old Market (Stary Rynek) that you will not want to leave!

Adda S
Adda S
25.11.2019

I had a wondrous time while I was there and that was my first time ever to Poznan. The hotel where I stayed very near to the town, only took me 5 to 10 minutes walk. The town has an enormous history behind it, not only the history was amazing but the architecture of the buildings itself amaze me. I would definitely coming back to visit the rest of the parts of Poznan that I won’t be able to explore yet. Well recommended for those who loves history and arts.

Gordon G
Gordon G
21.06.2019

Beautiful architecture. Lack of tourists. Everyone is friendly and speak English. Modern infrastructure with strong hipster vibe - great coffee houses, funky bars, quirky restaurants and electric scooters. Shops are fantastic too!

Marikka
MarikkaBerlín
30.06.2015

I was in Poznań 2 year ago and I liked this city. It is so unique city, full of monuments and very nice people. I accommodated there in Ikar Hotel - Hotele Wam Group. There are good prices and comfortable rooms . http://hotelewam.co.uk/621-hotel-ikar-poznan.html

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 1 240 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Poznaň je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 653 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 358 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Poznaň je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -0,8 °C/30,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,8C/74,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,5 °C/25,7 °F.
Nejbližší letiště u města Poznaň je Poznaň (POZ) (6,90 km).

Naplánujte si cestu do země Polsko