Štýrský Hradec

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Štýrský Hradec patří na základě hodnocení uživatelů Star Inn Hotel Premium Graz, by Quality, Austria Trend Hotel Europa Graz Hauptbahnhof a a&o Graz Hauptbahnhof. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Štýrský Hradec přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Štýrský Hradec

od 1 990 Kč
od 2 544 Kč

Co říkají cestující o městě Štýrský Hradec?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro umění a design
7,4
Studenti
6,4
Zelené cestování
Hodnocení členů (23)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
02.03.2014

Austria's second biggest city is known for it's universities, culture, and well-preserved city center, which is a UNESCO zone. Graz played host to Europe's cultural capital in 2003. The rich concentration of gorgeous buildings showcasing Renaissance, Gothic, and Baroque architecture can easily be explored by foot. For a view over the city, climb the Schlossberg.

Laurel W
Laurel WCalgary
14.09.2013

The locals in Graz kept saying that tourists never visit Graz, yet they have a tour bus taking people around this picturesque city. With a permanent population of 250,000 this is a very manageable city to visit. There's lots of attractive architecture and the city centre features a huge park as well as a mountain and a river. The 50,000 students attending the 6 universities keep the central core lively with many bars and cafes.

Ana Rita Bras
Ana Rita BrasPorto
09.07.2013

Small city, with great location surrounded by mountains. The river crossing the city center, great contemporary architecture spots. Lovely place!

@WayneAtherholt
@WayneAtherholtSt. Petersburg
17.02.2013

As close to five stars as you can get - so many places in Austria are. Graz is conveniently located and is full of historic charm, excellent food, reasonable accommodations and great proximity to other day trips. I would go back in a minute!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 886 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Štýrský Hradec je srpen, kdy průměrná cena činí 3 382 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 245 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Štýrský Hradec je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -0,7 °C/30,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,4C/79,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,8 °C/23,4 °F.
Nejbližší letiště u města Štýrský Hradec je Štýrský Hradec (GRZ) (8,60 km). K dalším letištím poblíž patří: Maribor (68,42 km)

Naplánujte si cestu do země Rakousko