Mykonos

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Mykonos patří na základě hodnocení uživatelů Lithos by Spyros & Flora, The George a Hotel Alkyon. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Mykonos přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Mykonos

od 2 550 Kč
od 8 796 Kč
od 22 753 Kč

Co říkají cestující o městě Mykonos?

9,8
Nadšenci pro noční život
8,0
Cestovatelé za luxusem
7,3
Nadšenci pro jídlo
7,1
Trendy cestovatelé
6,9
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (60)
miriam garcia
miriam garcia
31.05.2019

Navštivte Santorini, našel jsem město se spoustou půvabu, malého, prostě krásného, oplývajícího azuální a bílou barvou. Ideální destinace pro pár dní odpočinku, pláže, výhledy a moře. Mykonos, ostrov plný rozmanitosti, párty, pláž, návštěvy, kouzlo, pelikány .... úžasné. Atény, dva dny kulturní návštěvy, navzdory ohromnému teplu stálo za to, ano, dva dny a dost. Kréta ..... neuvěřitelný ostrov, nutný jedinečný výlet pro ni, x jeho velké rozšíření a mnoho atrakcí. Krásné, různé aktivity, relax? Luxusní? Ekonomické? Máš všechno

Giada Fogli
Giada Fogli
17.03.2019

ŘÍJEN 2018: Čistá relaxace, nádherná dovolená! Našli jsme jen hodně větru, ale nádherná místa! ♥ ️

Cristina Grifoni
Cristina GrifoniŘím
16.07.2018

Během svého pobytu v Mykonosu narazíte na magický labyrint bílých ulic a bougainvillea v rozkvětu města Mykonos, nazývaného také Chora nebo Hora. Hlavní a hlavní přístav ostrova je nádherné a dynamické místo, kde v harmonii koexistují typické restaurace, módní butiky, umělecké galerie, noční kluby a čtvrti přátelské k gayům. Často se ocitnete v cestě přátelských, obrovských a společenských pelikánů ... Obyvatelé jim ponechali volný pohyb po centru města na památku pelikána Petrosa, který zde žil 30 let a stal se maskotem ostrova.

Mary Jmk
Mary Jmk
07.02.2020

I love it! Is the place I was born and raised, the most beautiful place in the whole world, unfortunately the last years I live abroad. One day I will move back for sure! Xx

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 4 345 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Mykonos je leden, kdy průměrná cena činí 12 493 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 6 367 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 6 906 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Mykonos je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 10,7 °C/51,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,3C/86,5F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 8,2 °C/46,8 °F.
Nejbližší letiště u města Mykonos je Mykonos (JMK) (1,81 km). K dalším letištím poblíž patří: Syros Island (33,52 km) Naxos (38,82 km) Paros (51,65 km)

Naplánujte si cestu do země Řecko