Ohrid

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ohrid patří na základě hodnocení uživatelů Villa St. Sofija, SU Hotel a Tino Hotel & Spa. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ohrid přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ohrid

od 1 493 Kč
od 896 Kč

Co říkají cestující o městě Ohrid?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,1
Nadšenci pro turistiku
8,3
Nadšenci pro historii
6,7
Wellness
6,6
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (36)
Myrko Galizier
Myrko GalizierLvov
20.03.2017

Určitě je to nejznámější, nejznámější a nejznámější město Makedonie (pokud máte fotky z Makedonie, první jsou obrázky z Ohridu). Cílová destinace pro ty, kteří se chtějí setkat s Makedonií a přeskočit Skopje. Starověké centrum vzdělávacího a náboženského centra Byzantské. Říká se, že existovalo 365 kostelů a každý kostel slavil svého patrona na jiný den. Nebylo jich zachováno tolik, ale ty, které přežily dodnes - oh, určitě vás donutí zvážit, aby jste znovu přijeli.

Dushan  Z
Dushan Z
25.12.2019

Great history culture and a double UNESCO world heritage site a beautiful city it beats Venice

Vanco  Pop-Petrovski
Vanco Pop-Petrovski
16.01.2019

Highly recommend it, the lake and the old city are beautiful. Great cultural scene in the summer with concerts for all music tastes, great food and still affordable.

Biljana Tomevska Misho
Biljana Tomevska MishoSkopje
06.01.2017

HOTEL DESARET 10 STARS FOR LANDSCAPE 10 STARS ON THE LAKE 2 STARS FOR THE HOTEL`S BUILDING

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 746 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ohrid je srpen, kdy průměrná cena činí 1 284 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 806 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ohrid je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -0,9 °C/30,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,0C/86,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -5,3 °C/22,5 °F.
Nejbližší letiště u města Ohrid je Ohrid (OHD) (9,52 km).

Naplánujte si cestu do země Severní Makedonie