Skopje

25. 2. 2020 - 26. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Skopje patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Super 8, Premier Hotel a Hotel Continental. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Skopje přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Skopje

od 834 Kč
od 1 252 Kč
od 2 116 Kč

Co říkají cestující o městě Skopje?

9,8
Nadšenci pro historii
7,8
Cestující rodiny
7,7
Baťůžkáři
7,7
Nadšenci pro noční život
7,3
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (57)
Prodromos  Nikolaidis
Prodromos Nikolaidis
05.10.2019

Prodávají řeckou starou historii jako je ta jejich a obecně jsem se cítil, jako bych byl na místě, kde bylo všechno levné kopie. Byli jsem na mnohem krásnějších místech

Aliona Jashari
Aliona Jashari
17.03.2019

Absolutně nejlepší místo k návštěvě vůbec. Je to země, kterou musíte za svého života navštívit.

Myrko Galizier
Myrko GalizierLvov
12.03.2017

Skopje je hlavním městem země a je to největší město. První dojem z toho - památky. Je jich příliš mnoho. Ano, je to kýčovité, ale od této chvíle budete vědět, jak by to nemělo vypadat. Kromě toho stojí za to Skopje zůstat víc než na jeden den to cítit. Největší starý bazar na Balkáně je tady.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
16.08.2015

Zjistil jsem, že Skopje, hlavní a největší město Makedonie (500 000), je docela zábavné a eklektické. Je to místo, kde bych si rád užil trávit více času. Hlavní náměstí bylo proměněno, protože vláda utratila velké peníze obrovské, spíše sýrové sochy s pocitem Viva Las Vegas. Líbí se mi však „úsilí“ vybudovat národního ducha. Město má nádherný bazar se nazývají "Carsija", existuje spousta levných restaurací. Působivé je také národní divadlo a historické muzeum, které poskytuje nezávislou prohlídku turbulentní historie země.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 864 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Skopje je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 132 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 954 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 991 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Skopje je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 3,3 °C/37,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 31,9C/89,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,1 °C/24,6 °F.
Nejbližší letiště u města Skopje je Skopje (SKP) (15,53 km).

Naplánujte si cestu do země Severní Makedonie