Skopje

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Skopje patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Glam, Hotel Dolce International a Hotel Vlaho. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Skopje přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Skopje

od 935 Kč
od 1 489 Kč
od 2 570 Kč

Co říkají cestující o městě Skopje?

9,8
Nadšenci pro historii
7,6
Cestující rodiny
7,5
Baťůžkáři
7,4
Nadšenci pro noční život
7,1
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (48)
Aliona Jashari
Aliona Jashari
17.03.2019

Absolutely the best place to visit ever. It is a country you must visit in your lifetime.

Myrko Galizier
Myrko GalizierLvov
12.03.2017

Skopje is the capital of the country and it's biggest city. First impression of it - Monuments. There are too many of them. Yes, it's kitschy, but from now on you will know how it shouldn't look like. Besides, Skopje is worth to stay here more than for one day to feel it. The biggest Old Bazaar in the Balkans is here.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
16.08.2015

I found Skopje, the capital and largest city of Macedonia (500,000) quite entertaining and eclectic, It is a place I would have enjoyed spending more time in. The main plaza area has undergone a make-over as the government has spent big money on huge rather cheesy statues having a feel of Viva Las Vegas. However, I like the "effort" to build the national spirit. The city has a wonderful bazaar are called "Carsija", there are lots of inexpensive restaurants. Also the national theater is impressive and the history museum which provides an indepth tour of the country's turbulent history.

Fjodi
Fjodi
14.03.2013

The new constructions in the center of the city are nice, although they still are a work in progress, but other than that, there isn't much else to see.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 847 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Skopje je červenec, kdy průměrná cena činí 1 051 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 051 Kč za noc. To je o 10 % více než průměrná cena za noc ve výši 942 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Skopje je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,9 °C/65,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 31,9C/89,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,1 °C/24,6 °F.
Nejbližší letiště u města Skopje je Skopje (SKP) (15,53 km).

Naplánujte si cestu do země Severní Makedonie