Abakan

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Abakan patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Chalpan Abakan, Hotel Asia a Hotel Khakasia. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Abakan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Abakan

od 1 166 Kč
od 1 472 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 699 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Abakan je květen, kdy průměrná cena činí 874 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 787 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 768 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Abakan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 9,1 °C/48,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,8C/80,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -22,0 °C/-7,6 °F.
Nejbližší letiště u města Abakan je Abakan (ABA) (4,03 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Abakan a v okolí