Abakan

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Abakan patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Anzas a Hotel Chalpan. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Abakan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Abakan

od 1 089 Kč
od 2 298 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 716 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Abakan je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 164 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 806 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Abakan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -16,3 °C/2,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,8C/80,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -22,0 °C/-7,6 °F.
Nejbližší letiště u města Abakan je Abakan (ABA) (4,03 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Abakan a v okolí