Archangelsk

2. 3. 2020 - 3. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Archangelsk patří na základě hodnocení uživatelů Dvina Hotel, Pur-Navolok Hotel a Novotel Arkhangelsk. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Archangelsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Archangelsk

od 1 377 Kč
od 1 452 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 688 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Archangelsk je květen, kdy průměrná cena činí 1 347 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 018 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 040 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Archangelsk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -8,4 °C/16,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 19,2C/66,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -14,3 °C/6,3 °F.
Nejbližší letiště u města Archangelsk je Arkhangelsk (ARH) (10,68 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Archangelsk a v okolí