Chanty-Mansijsk

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chanty-Mansijsk patří na základě hodnocení uživatelů Apartment on Studencheskaya 20, Gostinitsa Borey a Hotel Assol. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chanty-Mansijsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chanty-Mansijsk

od 1 607 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 833 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chanty-Mansijsk je červen, kdy průměrná cena činí 1 875 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 160 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 238 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chanty-Mansijsk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -16,9 °C/1,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,9C/73,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -23,4 °C/-10,1 °F.
Nejbližší letiště u města Chanty-Mansijsk je Khanty-Mansiysk (HMA) (4,57 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko