Elista

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Elista patří na základě hodnocení uživatelů Bike Post Motel, Hotel Mega a Mini-Hotel Chance. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Elista přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 410 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Elista je srpen, kdy průměrná cena činí 1 142 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 673 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 665 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Elista je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 17,0 °C/62,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,3C/88,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -6,6 °C/20,1 °F.
Nejbližší letiště u města Elista je Elista (ESL) (8,22 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Elista a v okolí