Gorno-Altajsk

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Gorno-Altajsk patří na základě hodnocení uživatelů Selskaya Usadba, Eco-Hotel Aya a Dom Na Beregovoy. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Gorno-Altajsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Gorno-Altajsk

od 889 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 641 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Gorno-Altajsk je březen, kdy průměrná cena činí 874 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 670 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 680 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Gorno-Altajsk je Gorno-Altaysk (RGK) (9,02 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko