Irkutsk

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Irkutsk patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Lotos, Courtyard by Marriott Irkutsk City Center Hotel a Business Hotel Delta. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Irkutsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Irkutsk

od 1 107 Kč
od 1 727 Kč

Co říkají cestující o městě Irkutsk?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,8
Baťůžkáři
9,6
Nadšenci pro historii
8,5
Cestující rodiny
8,4
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (18)
Deborah
DeborahKuala Lumpur
15.09.2015

A wonderful place to stopover especially when you're enroute to Lake Baikal - Irkutsk is a nice town to explore, not too busy but also has all the shops and supermarkets you need to stock up on supplies if you're on an extended travel. There are several roads in the town itself that has heritage wooden Siberian houses still inhabited by locals - the houses are well worn out by weather and time, but it makes for lovely photos.

Ilnaz Malyarevsky
Ilnaz MalyarevskyMoskva
06.01.2017

An interesting city-village, high-rise buildings near one-story houses, all the most interesting and cheap can be found on the market in the center. By the way, renting an apartment in Irkutsk is much cheaper than any hotels.

Jim Preston
Jim Preston
29.11.2012

Interesting to explore downtown for a day. Stay much longer for exploring nearby Lake Baikal!!

Catherine Latypova
Catherine LatypovaMoskva
06.01.2017

It was rainy. But still there were tourists. These gates were reconstructed in 2011 for Irkutsk's 350 anniversary.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 708 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Irkutsk je prosinec, kdy průměrná cena činí 6 139 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 738 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Irkutsk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -19,1 °C/-2,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,3C/75,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -24,7 °C/-12,5 °F.
Nejbližší letiště u města Irkutsk je Irkutsk (IKT) (8,15 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko