Novokuzněck

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Novokuzněck patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Bardin a Park Inn by Radisson Novokuznetsk. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Novokuzněck přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Novokuzněck

od 849 Kč
od 1 068 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 644 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Novokuzněck je září, kdy průměrná cena činí 820 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 790 Kč za noc. To je o 12 % více než průměrná cena za noc ve výši 691 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Novokuzněck je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 10,8 °C/51,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,2C/75,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -18,2 °C/-0,8 °F.
Nejbližší letiště u města Novokuzněck je Novokuzinetsk (NOZ) (17,96 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Novokuzněck a v okolí