Salehard

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Salehard patří na základě hodnocení uživatelů Apartament on Zoi Kosmodemiyanskoy 63, Sverdlova 39 Apartaments a Priuralye Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Salehard přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 210 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Salehard je červenec, kdy průměrná cena činí 1 948 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 358 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Salehard je Salehard (SLY) (5,14 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko