Saransk

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Saransk patří na základě hodnocení uživatelů Four Points by Sheraton Saransk, Admiral Hotel a Mercure Saransk Center. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Saransk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Saransk

od 876 Kč
od 1 435 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 725 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Saransk je únor, kdy průměrná cena činí 8 700 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 148 Kč za noc. To je o 48 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 705 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Saransk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -9,5 °C/14,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 24,5C/76,1F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -12,9 °C/8,8 °F.
Nejbližší letiště u města Saransk je Saransk (SKX) (2,15 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Saransk a v okolí