Stavropol

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stavropol patří na základě hodnocení uživatelů Disayn Hotel Shampan, Continent Hotel a Park Hotel Stavropol. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stavropol přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Stavropol

od 966 Kč
od 1 448 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 604 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Stavropol je leden, kdy průměrná cena činí 1 237 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 815 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 888 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Stavropol je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -2,6 °C/27,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 27,7C/81,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -7,0 °C/19,4 °F.
Nejbližší letiště u města Stavropol je Stavropol (STW) (13,22 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko