Stavropol

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stavropol patří na základě hodnocení uživatelů Continent Hotel, Inturist Stavropol a Stela Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stavropol přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Stavropol

od 995 Kč
od 1 171 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 556 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Stavropol je červen, kdy průměrná cena činí 907 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 673 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 666 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Stavropol je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 16,8 °C/62,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 27,7C/81,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -7,0 °C/19,4 °F.
Nejbližší letiště u města Stavropol je Stavropol (STW) (13,22 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Stavropol a v okolí