Surgut

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Surgut patří na základě hodnocení uživatelů Centre Hotel, Royal Plaza a Metelitsa Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Surgut přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Surgut

od 1 224 Kč
od 1 952 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 874 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Surgut je červenec, kdy průměrná cena činí 1 107 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 933 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Surgut je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 7,1 °C/44,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,4C/72,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -24,1 °C/-11,4 °F.
Nejbližší letiště u města Surgut je Surgut (SGC) (9,97 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko