Tambov

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tambov patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Slavyanskaya, Hotel Gallery a Amaks Park Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tambov přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tambov

od 905 Kč
od 1 494 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 664 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tambov je březen, kdy průměrná cena činí 815 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 724 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 737 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tambov je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -14,6 °C/5,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 18,7C/65,7F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -17,3 °C/0,9 °F.
Nejbližší letiště u města Tambov je Tambov (TBW) (10,38 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko