Ulan-Ude

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ulan-Ude patří na základě hodnocení uživatelů Praga Hotel, Hotel Sagaan Morin a Hotel Mergen Bator. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ulan-Ude přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ulan-Ude

od 774 Kč
od 2 014 Kč

Co říkají cestující o městě Ulan-Ude?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,8
Baťůžkáři
7,7
Nadšenci pro historii
7,5
Cestující rodiny
Hodnocení členů (3)
Kelly Paras
Kelly ParasWashington, D.C.
17.10.2015

If you're taking the Trans-Manchurian or Trans-Mongolian rail routes instead of the traditional Trans-Mongolian all the way to Vladivostok, then Ulan-Ude will be one of your last stops in Russia. And in fact, it doesn't feel much like Russia at all - it has a huge Asian and Mongolian influence and there are Buddhist temples throughout the city. It's also home to the largest bust of Lenin in the world!

Deborah
DeborahKuala Lumpur
15.09.2015

Ulan Ude, is a relaxed city and the population is made up of mainly Buryats, an Asian looking people with small almond-shaped eyes that forsook their nomadic lifestyle and adopted a simple agricultural life in Siberia. The giant monument head of Lenin sits at the centre of the city’s square, weighing 12 tonnes - a stark reminder of the country’s history.

Mike
MikeHaifa
11.07.2012

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 584 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ulan-Ude je červen, kdy průměrná cena činí 788 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 613 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 635 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ulan-Ude je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 9,4 °C/48,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,6C/79,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -29,9 °C/-21,8 °F.
Nejbližší letiště u města Ulan-Ude je Baikal International (UUD) (10,51 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko