Sayhāt

26. 4. 2019 - 27. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Sayhāt patří na základě hodnocení uživatelů Ghurnata Furnished Suites, Al Al Homaidan 2 Furnished Suites a Almuneerah Crown. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Sayhāt přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Sayhāt

od 596 Kč
od 954 Kč
od 1 909 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 074 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Sayhāt je duben, kdy průměrná cena činí 1 521 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 1 193 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 207 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Sayhāt je Dammam (DMM) (24,07 km).

Naplánujte si cestu do země Saúdská Arábie