Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Yanbu patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Yanbu, Qasr Al Yammama Furnished Units a Genac Hotel Yanbu. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Yanbu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Yanbu

od 1 803 Kč
od 2 697 Kč
od 3 898 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 231 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Yanbu je srpen, kdy průměrná cena činí 1 759 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc květen minulý rok byla 1 524 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 556 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Yanbu je očekávaná průměrná teplota pro měsíc květen 31,0 °C/87,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 40,4C/104,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 13,9 °C/57,0 °F.
Nejbližší letiště u města Yanbu je Yanbu (YNB) (3,43 km).

Naplánujte si cestu do země Saúdská Arábie