Barcelona

21. 3. 2019 - 22. 3. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Barcelona patří na základě hodnocení uživatelů Room Mate Carla, Catalonia Born a The Corner Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Barcelona přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Barcelona

od 2 310 Kč
od 2 802 Kč
od 3 324 Kč

Co říkají cestující o městě Barcelona?

9,8
Nadšenci pro jídlo
8,9
Nadšenci pro historii
8,5
Nadšenci pro umění a design
8,3
Nadšenci pro noční život
7,4
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (1357)
Karoll R
Karoll R
17.03.2019

Es muy bonito Barcelona, visitar sus playas es una buena opción en verano, ya sea para ir a solas, en pareja o en familia. También me gustó La Rambla, tiene buen ambiente en fines de semana. Y para los fanáticos de football puedes hacer toda la experiencia del Camp Nou.

Louisa M.
Louisa M.Las Vegas
07.03.2019

Beautiful city with a vibrant foodie and art scene. Hip, great place to visit. This was my very first city I ever visited in Europe and it will always hold a special place in my heart as a result. Go here, you won't regret it!

Мария Аксенова
Мария Аксенова
01.03.2019

это прекрасный контрастный город, просто вдохновение для всего ! Барселона это буря эмоций !!!

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
26.02.2019

One of the world's most beautiful and interesting cities. Although it has gotten MUCH more touristy that it used to be 10+ years ago, it's still a major draw for so many because it is THAT wonderful.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 206 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Barcelona je září, kdy průměrná cena činí 3 875 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci březen minulý rok byla 3 309 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.

Naplánujte si cestu do země Španělsko