Albuquerque

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Albuquerque patří na základě hodnocení uživatelů Hampton Inn & Suites Albuquerque Airport, Hotel Chaco a Home2 Suites By Hilton Albuquerque/Downtown-University. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Albuquerque přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Albuquerque

od 2 022 Kč
od 2 435 Kč

Co říkají cestující o městě Albuquerque?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,2
Dobrodružní cestovatelé
7,4
Nadšenci pro jídlo
7,2
Cestující rodiny
7,2
LGBTQ
Hodnocení členů (86)
Lizzie Tillery
Lizzie TilleryOverland Park
21.05.2018

This city is one of my favorite across the nation. The homes are different looking than any other place in the US and you’re living in a city just below a huge mountain that sits right at the edge of town. The sunsets and sunrises are incredible as you can imagine it being the land of enchantment and shopping is great too! The art and history are incredible so make sure and explore downtown as well. There’s plenty of places to stay and there’s a lot to do. You can even drive up to the top of the mountain and overlook all of abq or watch the sunrise up there. Wherever you go just remember you’re in the desert so it will get chilly at night! It’s also not a crazy expensive city.

@WayneAtherholt
@WayneAtherholtSt. Petersburg
09.07.2017

Very nice town with some cool districts. We drove the Route 66 portion of town and it is great. Lots to see. Plenty to stop and do.

Shelli P
Shelli PRio Rancho
13.06.2017

Have lived here all my life and I don't mind it.. downtown is a great place to check out.Old town is fun as well.

7 of 9
7 of 9Atlanta
21.12.2015

Surprised to see snow in this part of the world. This view from 10,000 feet above it made me want to go snowboarding or hiking.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 387 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Albuquerque je říjen, kdy průměrná cena činí 2 922 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 007 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Albuquerque je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 3,1 °C/37,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,6C/92,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,9 °C/25,0 °F.
Nejbližší letiště u města Albuquerque je Albuquerque (ABQ) (6,06 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy