Anchorage

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Anchorage patří na základě hodnocení uživatelů The Hotel Captain Cook, Aspen Suites Hotel Anchorage a GuestHouse Inn & Suites Anchorage Inn. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Anchorage přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Anchorage

od 3 329 Kč
od 4 060 Kč

Co říkají cestující o městě Anchorage?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,2
Dobrodružní cestovatelé
8,4
Cestující rodiny
7,1
Baťůžkáři
6,7
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (94)
Josh B
Josh B
17.07.2019

The airport is really laid back and isn’t too large that you get lost. You instantly get that outdoorsy adventurous feel of the last frontier as you walk through the airport which is a nice welcome to the state of Alaska.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
13.02.2019

Make Anchorage your base before setting out to explore the great state of Alaska. Wide range of outdoor activities in all seasons are very close to Anchorage. The city has everything you need to stock up for an adventure or let loose after one.

Alyssa Collier
Alyssa CollierNew York City
25.05.2018

I only spent 24 hours in this city but I was completely blown away. It's absolutely beautiful (and I went during the "summer" time). Surprisingly the food here is incredible and there are a ton of whole in the wall restaurants for every thing you could want. Definitely a place I hope to return to.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.09.2017

Anchorage is a fairly bustling urban area surrounded by picturesque nature & opportunities for outdoor activities. Alaska's largest city (population around 300,000) is a center for tourism, military operations & transportation. The airport is the world's third busiest cargo hub. There are plenty of options, nearby, for hiking, fishing, camping & mountain climbing. Yet, within the city are well-known stores (including Nordstroms), a variety of restaurants, hotels (including major brands), museums & public transportation. We enjoyed Anchorage as a nice change from the smaller cities & towns of Alaska.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 2 161 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Anchorage je červenec, kdy průměrná cena činí 4 790 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 220 Kč za noc. To je o 35 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 018 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Anchorage je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 9,0 °C/48,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 18,1C/64,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -14,2 °C/6,4 °F.
Nejbližší letiště u města Anchorage je Anchorage International (ANC) (7,09 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy