Baton Rouge

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Baton Rouge patří na základě hodnocení uživatelů Microtel Inn & Suites by Wyndham Baton Rouge, Extended Stay America - Baton Rouge - Citiplace a WoodSpring Suites Baton Rouge East. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Baton Rouge přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Baton Rouge

od 2 670 Kč
od 4 470 Kč

Co říkají cestující o městě Baton Rouge?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,7
Nadšenci pro historii
7,7
Nadšenci pro noční život
7,7
Nadšenci pro jídlo
7,7
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (41)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
22.09.2017

This is the capital of Louisiana and is a very nice and popular place for visiting on the Mississippi River. The downtown area is quiet as most of the shopping as moved to the suburbs. Some nice parks and unique architecture.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
28.02.2017

Passed by Baton Rouge after visiting New Orleans for 4 hours. I think we spent most of the time at the mall, having dinner.

Miranda Jordan
Miranda JordanPensacola
05.12.2016

Baton Rouge is a great place to visit. They are uber supportive of LSU. You see tiger stuff everywhere. The bars etc are decent. Restaurants are great. 10% sales tax really sucks but there are great things to do here!

Wandering Sober
Wandering SoberAtyrau
05.12.2016

Went here a bunch of times for work and when I dated a girl who lived here. Kind of fun. I wouldn't recommend stays longer than a week.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 623 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Baton Rouge je srpen, kdy průměrná cena činí 2 744 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 183 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Baton Rouge je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 12,9 °C/55,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 33,3C/91,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 7,2 °C/45,0 °F.
Nejbližší letiště u města Baton Rouge je Baton Rouge Ryan (BTR) (8,22 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy