Juneau

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Juneau patří na základě hodnocení uživatelů Aspen Suites Hotel Juneau, Four Points by Sheraton Juneau a Ramada by Wyndham Juneau. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Juneau přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Juneau

od 3 675 Kč

Co říkají cestující o městě Juneau?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,6
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Cestující rodiny
5,6
Baťůžkáři
Hodnocení členů (42)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
10.08.2019

Juneau, la remota capital de Alaska, se ubica en la frontera del estado y en la base del monte Roberts de 1,164 m. Es una parada famosa de cruceros y solo se puede llegar en bote o hidroavión. Un tranvía lleva a los visitantes a 548 m en el monte Roberts hacia un área alpina con senderos de excursionismo, flores silvestres y vistas del canal Gastineau. También es el sitio del Centro de Rapaces de Juneau, dedicado a las aves locales.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
12.06.2018

Cool little seaside town in southwest Alaska which is also the state capital. Spend a weekend or more in Juneau and watch the cruise ships pull in and out or walk the docks to Tracy's King Crab Shack. Tons of hiking in every direction. There's a little bit of everything in Juneau but sunshine is in short supply. Matenuska Glacier and whale watching are also big hits.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.09.2017

We visited Juneau as the first port in our Alaska Inner Passage cruise. As we approached the city, my first reaction was "Where is the rest of it"? I was expecting a state capitol to offer more....Maybe at least one tall building? The downtown is walkable and offers signage teaching you about history of the area. Juneau is near the famous Mendenhall Glacier, also included in popular Alaska cruises.

Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
03.09.2015

Juneau is a great little town! If you are on a cruise ship, it will surely be one of your stops. There is a lot to do and see here: cute little shops, the Red Dog Saloon, Mendenhall Glacier, the Rainforest Garden, ziplining, dog sledding, etc. We had a wonderful time!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 857 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Juneau je červenec, kdy průměrná cena činí 4 791 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 333 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 564 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Juneau je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -2,4 °C/27,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 18,7C/65,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -6,5 °C/20,3 °F.
Nejbližší letiště u města Juneau je Juneau (JNU) (10,84 km). K dalším letištím poblíž patří: Excursion Inlet (61,37 km) Hoonah (61,93 km) Tenakee Springs (74,33 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy