Oklahoma City

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Oklahoma City patří na základě hodnocení uživatelů Avid Hotels Oklahoma City Airport, SureStay Plus Hotel by Best Western Oklahoma City North a Candlewood Suites Oklahoma City. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Oklahoma City přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Oklahoma City

od 2 140 Kč
od 3 261 Kč

Co říkají cestující o městě Oklahoma City?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,7
Cestující rodiny
9,0
Nadšenci pro historii
7,9
Na služební cestě
7,9
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (66)
Victória Regina
Victória Regina
01.05.2019

Tive o prazer de morar lá por um ano, e realmente a cidade é fantástica! Não deixe de ir a Bricktown, visitar o memorial, provar excelente comida brasileira no café do Brasil e ir a um rodeio e um jogo dos thunder!

Erin  Decker
Erin DeckerAmarillo
08.08.2018

I was here for a wedding and stayed at a motel. What I saw of the city was nice, the people are friendly and helpful. I would definitely visit Oklahoma City again.

KayLynn Smith
KayLynn SmithAtlanta
13.08.2017

I love it here. I vist here every year and I always can't wait to come back next year.

Bobby Ty
Bobby TyOklahoma City
29.11.2016

If you are searching for legal counsel, you might really feel a bit overcome. A glance with the yellow pages or a straightforward search and check on the web can deliver a huge selection of options locally. However, you happen to be here scanning this post to understand more about the choice method to make it easier for you.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 1 476 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Oklahoma City je listopad, kdy průměrná cena činí 2 302 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 037 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Oklahoma City je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 4,8 °C/40,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 34,5C/94,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,2 °C/28,0 °F.
Nejbližší letiště u města Oklahoma City je Oklahoma City Will Rogers World (OKC) (11,39 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy