San Luis Obispo

25. 2. 2020 - 26. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě San Luis Obispo patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Buena Vista - San Luis Obispo, Avenue Inn Downtown San Luis Obispo a Sands Inn & Suites. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě San Luis Obispo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě San Luis Obispo

od 2 265 Kč
od 3 844 Kč

Co říkají cestující o městě San Luis Obispo?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,3
Cestující rodiny
8,1
Studenti
7,8
Nadšenci pro jídlo
6,5
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (67)
Frances Nguyen Ha
Frances Nguyen HaSanta Clara
29.07.2018

San Luis Obispo is located on the central coast of California and is a cute quaint little town.

Danny Nguyễn
Danny NguyễnCovina
15.06.2016

This is a great college town and the downtown area has lots of delicious foods!

Libby Reed
Libby ReedSanta Clara
01.04.2016

San Luis Obispo is one of my favorite places to visit! There are so many outdoorsy activities to do, such as hiking, biking, wine tasting, or a day at the beach. One of my favorite things to do is wander down the main street on a Thursday night during the Farmer's Market. My husband and I both went to Cal Poly, and since we love the area so much, we decided to get married down there! I would highly recommend a visit to SLO for anyone who wants to relax and have fun at the same time.

Thomas Lin
Thomas LinLos Angeles
14.02.2016

This is such a fun place to visit! Very close to ATVing at Pismo Beach. There's a gum wall for istagram lovers. There's an above the cloud hike called Bishop Peak. Lastly, if you message me, I will tell you where to stay that offers free skeet shooting with housing. My secret to reveal. :) PS. Must eat at Splash Cafe if you ATV at Pismo!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 3 129 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě San Luis Obispo je srpen, kdy průměrná cena činí 6 228 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 4 709 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 4 885 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě San Luis Obispo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 11,8 °C/53,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle říjen s průměrnou teplotou 24,1C/75,4F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 3,1 °C/37,6 °F.
Nejbližší letiště u města San Luis Obispo je San Luis Obispo County (SBP) (5,45 km). K dalším letištím poblíž patří: Santa Maria (45,84 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy