Syracusy

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Syracusy patří na základě hodnocení uživatelů Best Western Plus Liverpool - Syracuse Inn & Suites, Jefferson Clinton Hotel a Marriott Syracuse Downtown. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Syracusy přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Syracusy

od 2 776 Kč
od 2 505 Kč
od 3 576 Kč

Co říkají cestující o městě Syracusy?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,2
Nadšenci pro jídlo
7,5
Cestovatelé za luxusem
7,5
Nadšenci pro turistiku
7,5
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (20)
Sudeshna Majumdar Fragomeni
Sudeshna Majumdar FragomeniTustin
25.04.2016

As a graduate student in Syracuse, NY and a food lover, I found Syracuse to be a difficult place to live in at times. The weather was horrible which I probably should have known but living in it was worse than I thought. On my search for the arts and local culture, I found that Syracuse does have pockets but it takes some serious searching. Funk and Waffles is a "funky" and fun place near Syracuse University to listen to some acoustic music and have killer waffles. I adored the food at Beer Belly Deli pub in Westcott. Speaking of Westcott, I would absolutely check out this hippie little street for yoga, coffeeshops, and some good local eats. Syracuse is the land of diners. The diner scene is on point! Can anyone say: hash browns and pancakes?! Diners are great for budget travelers in this city. My favorite was Stella's diner (although get there early on the weekend!) which boasts the best chocolate chip pancakes. Downtown Syracuse also contains some gems such as Pastabilities with TO DIE FOR Spicy Hot Tomato Oil. Syracuse is a great time if you are a student who loves searching for some good local eats.

Krista Canfield McNish
Krista Canfield McNishSan Francisco
14.04.2016

I grew up in Syracuse and think it's a fantastic place to raise a family and go to school (Go Syracuse University!). Syracuse gets a full dose of all the seasons. It has boat loads of snow in the winter, terrific apple picking in autumn, incredible spring thunderstorms and warm summer months that you can spend beside the Finger Lakes.

Rudy Grant
Rudy GrantSpojené státy
17.09.2013

Old building structured in the mid-1800's that used to be the library for congress. It's now a Bank of America.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
03.05.2015

Syracuse is a nice city in central New York. There are some nice homey restaurants and a very good art museum. A large mall on the outskirts is becoming a destination by itself.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 690 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Syracusy je červenec, kdy průměrná cena činí 3 169 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 716 Kč za noc. To je o 5 % více než průměrná cena za noc ve výši 2 576 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Syracusy je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -2,6 °C/27,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,1C/82,6F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -7,6 °C/18,3 °F.
Nejbližší letiště u města Syracusy je Syracusy (SYR) (7,84 km). K dalším letištím poblíž patří: Ithaca (67,01 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy