Colombo

23. 1. 2019 - 24. 1. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Colombo patří na základě hodnocení uživatelů Marino Beach Colombo, Global Towers Hotel & Apartments a The Ocean Colombo. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Colombo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Colombo?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,4
Hledači duchovna
Hodnocení členů (85)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
23.09.2018

Colombo is the capital of island nation called Sri Lanka. Nicer and cleaner than I have expected

Majean Griffith
Majean GriffithLondon
07.09.2018

Colombo is a bustling vibrant city which somehow manages to mix animal conservation, food and wellness is an effortless way. There is so much to see in Colombo alone that it is mind-blowing!

Jim Tan
Jim TanSingapore
04.09.2018

Famous for Sri Lankan crabs, Colombo is a quiet and easy-to-travel destination. Not too cluttered by tourists and modern urban development, it's definitely a good weekend getaway.

Kristin Carpenter
Kristin CarpenterStockholm
22.05.2018

Messy, loud and intense. Definitely got a culture shock coming over there. But worth seeing, strolling through the markets and exploring different parts of town. A good starting point before backpacking around the country.

Naplánujte si cestu do země Srí Lanka