Chartúm

4. 4. 2020 - 5. 4. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chartúm patří na základě hodnocení uživatelů Grand Holiday Villa Hotel Khartoum a Corinthia Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chartúm přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chartúm

od 900 Kč
od 2 364 Kč

Co říkají cestující o městě Chartúm?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,3
Nadšenci pro historii
8,3
Dobrodružní cestovatelé
8,2
Nadšenci pro jídlo
8,1
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (44)
Hemang Desai
Hemang DesaiChartúm
11.07.2014

A place completely opposite to its neighbors. A very safe place to reside. I have a long history with Sudan. Once should make it a point to visit Sudan and see the Blue and the White Nile merging, its a once in a lifetime moment to see two rivers merging to create the largest river on the planet earth. Amazing cuisine availability, from authentic Sudanese to Lebanese to Egyptian to India, Its all available here. The Fresh water fish is popular here too. Burj Al Fateh and Rotana Salam, two five star hotels should suffice you leisure stay. But if you wish to lower your budget you should find quite a few well maintained hotels too. Incase you plan of travelling to Sudan and need help, you can always contact me on hemang1986@gmail.com, shall assit you in all ways possible.

Don Poisson
Don PoissonVancouver
06.01.2017

A quick stop on the way to Addis Ababa. The very friendly locals we met enroute extended an invitation for an extended visit. Some day we hope to take them up on it.

Maxine Jones
Maxine JonesState College
06.01.2017

Hot in the winter, hotter in the summer. Quaint, colonial Africa style city. Very interesting.

ali say vvvv
ali say vvvv
02.03.2020

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 671 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chartúm je duben, kdy průměrná cena činí 8 176 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc březen minulý rok byla 6 742 Kč za noc. To je o 15 % více než průměrná cena za noc ve výši 5 715 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chartúm je očekávaná průměrná teplota pro měsíc březen 28,8 °C/83,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle květen s průměrnou teplotou 42,3C/108,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 16,2 °C/61,2 °F.
Nejbližší letiště u města Chartúm je Chartúm (KRT) (6,05 km).

Naplánujte si cestu do země Súdán

Ve městě Chartúm a v okolí