Basseterre

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Basseterre patří na základě hodnocení uživatelů Oualie Beach Resort, St. Kitts Marriott Resort The Royal Beach Casino a Timothy Beach Resort. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Basseterre přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Basseterre

od 2 626 Kč
od 4 809 Kč
od 23 028 Kč

Co říkají cestující o městě Basseterre?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,1
Nadšenci pro historii
8,1
Cestující rodiny
6,8
Zelené cestování
6,6
Baťůžkáři
Hodnocení členů (5)
Rebbeca Morse
Rebbeca Morse
01.03.2019

A bohemian Island open to tourism development! A unique mix of Caribbean culture and music.

Courtney Regan
Courtney ReganSan Francisco
27.11.2012

We were welcomed to St. Kitts in the bustling town of Basseterre, which is peppered with small jewelry shops. While tempted to purchase some pearls, we opted to head to the beach for some sunshine and local flavors. We jumped in a taxi to Cronklesea beach where we spent the afternoon at Reggae Beach Bar soaking up the sun and the island theme of Rush Slowly, Island Time (live de life). While we were looking for a very local experience, there are several different options on St. Kitts to cater to all tastes. The Carabola is a higher end beach club with cabanas and piano music on South Friar’s Bay. The Marriott is not far from Basseterre and is a fantastic option if you are lucky enough to stay on the island overnight. Anywhere you go, you are sure to be impressed by the lush tropical forest on this gorgeous backdrop.

Emily R
Emily R
06.11.2019

Kim
KimChatham-Kent
24.07.2012

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 4 426 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Basseterre je prosinec, kdy průměrná cena činí 7 229 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 4 691 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Basseterre je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 25,5 °C/77,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 31,3C/88,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 22,1 °C/71,8 °F.
Nejbližší letiště u města Basseterre je Basseterre (SKB) (0,72 km). K dalším letištím poblíž patří: Nevis (17,16 km)

Naplánujte si cestu do země Svatý Kryštof a Nevis