Stockholm

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stockholm patří na základě hodnocení uživatelů Best Western Royal Star, Quality Hotel Globe a Best Western Plus Sthlm Bromma. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stockholm přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Stockholm

od 3 050 Kč
od 3 503 Kč
od 5 400 Kč

Co říkají cestující o městě Stockholm?

9,8
Nadšenci pro historii
9,2
Nadšenci pro turistiku
8,5
Nadšenci pro jídlo
7,9
Zelené cestování
7,7
Cestující rodiny
Hodnocení členů (288)
Charlotte Burton
Charlotte Burton
15.07.2019

Absolutně ohromující místo a plné historie. Zde však potřebujete pouze 3/4 dny, protože není příliš vidět. Ve Stockholmu je jen něco, co miluji!

J W
J W
09.04.2019

Město je velmi krásné. Architektura je velmi pěkná a dokonce i stanice metra hostí krásné umělecké exponáty. Pokud vezmete metrem na některé z dalších stanic, můžete najít krásná jezera a turistické trasy atd. Existuje několik bezplatných muzeí, které můžete navštívit, což bylo rozhodně velmi užitečné, protože město je super drahé. Pokud se chystáte jít sem na rozpočet, doporučil bych jen jíst v restauracích v poledne (jako většina z nich má slušné nabídky) a na večeři, kupovat jídlo ze supermarketu, který jsem osobně necítil příliš drahý.

Nabil A
Nabil A
06.01.2019

Chodím tam téměř každý rok. Je to trochu nudné, říkal bych, že je to krásné město a opravdu bys ho měl rád, ale pochybuji o tom, jestli někdo půjde dvakrát jen pro turistiku. Není snadné a není levné se tam dostat a je to super drahé.

Andrea  Grassi
Andrea Grassi
08.09.2019

Stoccolma è la Venezia del nord ! Oltre all ambiente davvero caratteristico e persone esattamente gentili e cordiali, quello che mi è piaciuto molto di questa città è il fascino storico che ha e le miriadi di attività che potrete fare in una città davvero ben organizzata

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 569 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Stockholm je září, kdy průměrná cena činí 3 853 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 3 328 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 3 231 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Stockholm je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 11,6 °C/52,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,4C/72,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -5,4 °C/22,3 °F.
Nejbližší letiště u města Stockholm je Stockholm Bromma (BMA) (7,22 km). K dalším letištím poblíž patří: Stockholm Arlanda (37,76 km)

Naplánujte si cestu do země Švédsko