Stockholm

2. 7. 2019 - 3. 7. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stockholm patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Hasselbacken, Bw Premier Collection, Scandic Norra Bantorget a Connect Hotel Stockholm. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stockholm přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Stockholm

od 2 145 Kč
od 3 231 Kč
od 7 378 Kč

Co říkají cestující o městě Stockholm?

9,8
Nadšenci pro historii
9,3
Nadšenci pro turistiku
8,5
Nadšenci pro jídlo
8,3
Cestující rodiny
7,9
Zelené cestování
Hodnocení členů (265)
J W
J W
09.04.2019

Město je velmi krásné. Architektura je velmi pěkná a dokonce i stanice metra hostí krásné umělecké exponáty. Pokud vezmete metrem na některé z dalších stanic, můžete najít krásná jezera a turistické trasy atd. Existuje několik bezplatných muzeí, které můžete navštívit, což bylo rozhodně velmi užitečné, protože město je super drahé. Pokud se chystáte jít sem na rozpočet, doporučil bych jen jíst v restauracích v poledne (jako většina z nich má slušné nabídky) a na večeři, kupovat jídlo ze supermarketu, který jsem osobně necítil příliš drahý.

Nabil A
Nabil A
06.01.2019

Chodím tam téměř každý rok. Je to trochu nudné, říkal bych, že je to krásné město a opravdu bys ho měl rád, ale pochybuji o tom, jestli někdo půjde dvakrát jen pro turistiku. Není snadné a není levné se tam dostat a je to super drahé.

Vriska Serket
Vriska Serket
23.06.2019

I went in the winter so it was really cold and I didn't get to see as much as I wanted but it was beautiful

Akram Tamimi
Akram Tamimi
21.06.2019

Water space, nature, outdoors, historical architecture, clean and tidy, food

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 516 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Stockholm je srpen, kdy průměrná cena činí 3 946 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc červen minulý rok byla 3 260 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 3 172 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Stockholm je očekávaná průměrná teplota pro měsíc červen 14,8 °C/58,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,4C/72,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -5,4 °C/22,3 °F.
Nejbližší letiště u města Stockholm je Stockholm Bromma (BMA) (7,22 km). K dalším letištím poblíž patří: Stockholm Arlanda (37,76 km)

Naplánujte si cestu do země Švédsko