Stockholm

12. 12. 2019 - 13. 12. 2019

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stockholm patří na základě hodnocení uživatelů Best Western Plus Sthlm Bromma, Good Morning+ Hägersten a Scandic Alvik. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stockholm přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Stockholm

od 2 920 Kč
od 4 756 Kč
od 6 878 Kč

Co říkají cestující o městě Stockholm?

9,8
Nadšenci pro historii
9,1
Nadšenci pro turistiku
8,1
Zelené cestování
8,0
Nadšenci pro jídlo
7,6
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (313)
Olgha Olgha
Olgha Olgha
25.10.2019

Město je neuvěřitelně krásné. Lidé jsou úžasní. Všichni jsou v klidu. Oblohu ve Stockholmu lze vidět navždy. Ne tak docela levná dovolená, ale stojí to za každé euro. Muzea jsou zdarma, existují poplatky, ale jeden týden rozhodně nestačí na seznámení s městem. Metro je samostatné umělecké dílo. Abyste pochopili, co ve Skandinávii cítíte, musíte tam jít. Stockholm zůstává navždy ve vašem srdci a mysli!

Charlotte Burton
Charlotte Burton
15.07.2019

Absolutně ohromující místo a plné historie. Zde však potřebujete pouze 3/4 dny, protože není příliš vidět. Ve Stockholmu je jen něco, co miluji!

J W
J W
09.04.2019

Město je velmi krásné. Architektura je velmi pěkná a dokonce i stanice metra hostí krásné umělecké exponáty. Pokud vezmete metrem na některé z dalších stanic, můžete najít krásná jezera a turistické trasy atd. Existuje několik bezplatných muzeí, které můžete navštívit, což bylo rozhodně velmi užitečné, protože město je super drahé. Pokud se chystáte jít sem na rozpočet, doporučil bych jen jíst v restauracích v poledne (jako většina z nich má slušné nabídky) a na večeři, kupovat jídlo ze supermarketu, který jsem osobně necítil příliš drahý.

Nabil A
Nabil A
06.01.2019

Chodím tam téměř každý rok. Je to trochu nudné, říkal bych, že je to krásné město a opravdu bys ho měl rád, ale pochybuji o tom, jestli někdo půjde dvakrát jen pro turistiku. Není snadné a není levné se tam dostat a je to super drahé.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 649 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Stockholm je květen, kdy průměrná cena činí 3 913 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc prosinec minulý rok byla 3 432 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 3 332 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Stockholm je očekávaná průměrná teplota pro měsíc prosinec -1,1 °C/29,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,4C/72,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -5,4 °C/22,3 °F.
Nejbližší letiště u města Stockholm je Stockholm Bromma (BMA) (7,22 km). K dalším letištím poblíž patří: Stockholm Arlanda (37,76 km)

Naplánujte si cestu do země Švédsko