Stockholm

24. 4. 2019 - 25. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Stockholm patří na základě hodnocení uživatelů Best Western Plus Sthlm Bromma, Scandic Alvik a Best Western Plus Time Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Stockholm přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Stockholm

od 2 585 Kč
od 4 591 Kč
od 6 240 Kč

Co říkají cestující o městě Stockholm?

9,8
Nadšenci pro historii
8,7
Nadšenci pro turistiku
8,5
Nadšenci pro jídlo
8,4
Baťůžkáři
8,2
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (252)
J W
J W
09.04.2019

The city is very beautiful. The architecture is very pretty and even the metro stations host lovely art exhibits. If you take the metro to some of the further stations you can find beautiful lakes and walking trails etc. There are a few free museums which you can visit which was definitely very useful because the city is super expensive. If you're looking to go here on a budget, I'd recommend only eating in restaurants at lunchtime (as most have decent deals) and for dinner, buying food from a supermarket, which I personally didn't feel were too expensive.

Marinus Seidl
Marinus Seidl
17.02.2019

Unglaublich schöne Gassen und das gesamte Stadtbild mit seinen Gebäuden, Kirchen usw. ist sehenswert.

Nabil A
Nabil A
06.01.2019

I go there almost every year. It become a bit boring, I would say it’s a lovely city and you would really love it but I doubt it if anyone will go twice just for tourism. It’s not easy & not cheap to get there plus it’s super expensive.

Make Molins
Make MolinsBarcelona
05.12.2017

It is a beautiful city, with lots of art and things to do. However, I feel it is a little overrated.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 615 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Stockholm je květen, kdy průměrná cena činí 4 427 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci duben minulý rok byla 3 387 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Stockholm je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben 5,5 °C/41,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,4C/72,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -5,4 °C/22,3 °F.
Nejbližší letiště u města Stockholm je Stockholm Bromma (BMA) (7,22 km). K dalším letištím poblíž patří: Stockholm Arlanda (37,76 km)

Naplánujte si cestu do země Švédsko