Lausanne

6. 3. 2020 - 7. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lausanne patří na základě hodnocení uživatelů Hôtel Préalpina, Hostellerie de L'Hôtel de Ville a Hôtel Bon Rivage. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lausanne přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lausanne

od 3 391 Kč
od 3 748 Kč
od 7 378 Kč

Co říkají cestující o městě Lausanne?

9,8
Nadšenci pro umění a design
9,0
Nadšenci pro turistiku
6,7
Trendy cestovatelé
6,7
Nadšenci pro historii
6,7
Studenti
Hodnocení členů (47)
Michele Diab
Michele DiabBejrút
12.01.2016

If you love nature and architecture I urge you to visit Lausanne. The lake separating Switzerland and France is one of the most serene place you can sit on the shore of or swim in or even watch swans and ducks floating around. The architecture is spectacular (I was in a EPFl where there all the campuses and modern architecture like the Rolex learning center)

Liz F
Liz FCambridge
19.08.2014

Lausanne was supposed to be exciting because it hosted the Olympics but was ACTUALLY exciting because it has an entire museum full of art by crazy people. Literally. Someone in Switzerland is paid to go to insane asylums and track this stuff down. The art was, well, art. But the STORIES were AMAZING.

Kurt von Moos
Kurt von MoosLutry
29.04.2014

In a nutshell, Lausanne is a bustling university town, that boasts a nightlife that is the envy of Suisse Romande. It is host a wide range of multinationals, a vibrant tech startup scene and is home to the International Olympic Committee. Lausanne is the perfect destination for a city getaway, family vacation, cultural excursion or romantic escapade.

Ana Rita Bras
Ana Rita BrasPorto
06.10.2014

The city is towered by the beautiful Cathedral, going down through the medieval old town till the bridge is great. Lovely squares, buildings, Caffes, restaurants. The city breathes History and culture.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 094 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lausanne je leden, kdy průměrná cena činí 3 927 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 421 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 469 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lausanne je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 2,4 °C/36,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,1C/77,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -1,8 °C/28,8 °F.
Nejbližší letiště u města Lausanne je Ženeva (GVA) (50,84 km). K dalším letištím poblíž patří: Sion (61,50 km)

Naplánujte si cestu do země Švýcarsko