Lugano

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lugano patří na základě hodnocení uživatelů Albergo Stella Lugano, San Carlo Garni a Hotel Walter Au Lac. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lugano přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lugano

od 3 054 Kč
od 4 912 Kč
od 6 815 Kč

Co říkají cestující o městě Lugano?

9,8
Nadšenci pro umění a design
8,8
Nadšenci pro turistiku
8,6
Cestovatelé za luxusem
7,9
Nadšenci pro jídlo
7,9
Zelené cestování
Hodnocení členů (49)
ClaudioSe
ClaudioSeMilán
16.04.2019

Lugano and his Lake are the Swiss answer to Lake Como. Indeed the landscape is almost identical, but being in Switzerland, there is more wealth spread in the Ticino pearl. The natural beauty is punctuated by stylish buildings and a great always evolving offer of traditional grottos and hipster bars. And on top of that, the area is blessed with a microclimate that guarantees 300+ sunny days a year.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
20.11.2017

Not really Swiss; not really Italian. Lugano is a hybrid, difficult to categorize. Much of the city is built on hillsides so there are lots of steps to climb. Fortunately, funiculars are also strategically placed. Another place to explore and wait for serendipity to strike.

Nally
NallyNew York City
18.10.2014

Lugano is a little bit Swiss and a little big Italian. It's also a large banking center. Ferries depart regularly for tours around the lake. Pop-up bars and restaurants line the waterfront. And the views are amazing.

Kate Petty
Kate Petty
23.08.2014

Lugano is a very quiet town in the already (relatively) quiet country of Switzerland. There are only a couple of noteworthy nightclubs and one notable casino. The area is very beautiful though, and there are several great hiking opportunities within an hour of the city.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 3 098 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lugano je srpen, kdy průměrná cena činí 4 632 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 3 924 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Lugano je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 1,9 °C/35,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 27,7C/81,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,7 °C/27,1 °F.
Nejbližší letiště u města Lugano je Lugano (LUG) (3,38 km). K dalším letištím poblíž patří: Milán Malpensa (45,34 km) Milán Linate (67,70 km) Milán Bergamo (69,08 km)

Naplánujte si cestu do země Švýcarsko