Dodoma

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dodoma patří na základě hodnocení uživatelů Nyawato Guest House, American Green Lodge a Mesuma Lodge. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dodoma přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Dodoma

od 1 405 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 351 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Dodoma je srpen, kdy průměrná cena činí 878 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 351 Kč za noc. To je o 61 % méně než průměrná cena za noc ve výši 566 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Dodoma je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,1 °C/64,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle říjen s průměrnou teplotou 27,0C/80,6F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 11,6 °C/52,9 °F.
Nejbližší letiště u města Dodoma je Dodoma (DOD) (1,16 km).

Naplánujte si cestu do země Tanzanie