Dodoma

25. 2. 2020 - 26. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dodoma patří na základě hodnocení uživatelů New Dodoma Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dodoma přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Dodoma

od 1 490 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 417 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Dodoma je září, kdy průměrná cena činí 1 132 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 864 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 855 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Dodoma je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 20,2 °C/68,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle říjen s průměrnou teplotou 27,0C/80,6F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 11,6 °C/52,9 °F.
Nejbližší letiště u města Dodoma je Dodoma (DOD) (1,16 km).

Naplánujte si cestu do země Tanzanie

Ve městě Dodoma a v okolí