Yuchih Township

26. 4. 2019 - 27. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Yuchih Township patří na základě hodnocení uživatelů Sun Moon Lake Jian Cheng Hotel, Tan Hui Hotel Ii a Moonlight B&B. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Yuchih Township přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 551 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Yuchih Township je prosinec, kdy průměrná cena činí 9 931 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 2 863 Kč za noc. To je o 72 % méně než průměrná cena za noc ve výši 4 951 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Yuchih Township je Taichung (RMQ) (51,51 km). K dalším letištím poblíž patří: Chua-lien (70,34 km) Chiayi (73,88 km)

Naplánujte si cestu do země Tchaj-wan