Tak Mae Sot

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tak Mae Sot patří na základě hodnocení uživatelů GG Sweet Home, Gidion House a Baan Suan Darb Porn Resort. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tak Mae Sot přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tak Mae Sot

od 483 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 381 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tak Mae Sot je květen, kdy průměrná cena činí 468 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 410 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 420 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Tak Mae Sot je Tak Mae Sot (MAQ) (5,39 km).

Naplánujte si cestu do země Thajsko