Port of Spain

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Port of Spain patří na základě hodnocení uživatelů Hilton Trinidad & Conference Centre, Hyatt Regency Trinidad a Holiday Inn Express & Suites Trincity Trinidad Airport. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Port of Spain přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Port of Spain

od 2 678 Kč
od 1 946 Kč
od 3 732 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 990 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Port of Spain je srpen, kdy průměrná cena činí 3 161 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 903 Kč za noc. To je o 18 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 249 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Port of Spain je Port Of Spain (POS) (19,43 km).

Naplánujte si cestu do země Trinidad a Tobago