Iğdır

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Iğdır patří na základě hodnocení uživatelů Grand Hotel Yerevan - Small Luxury Hotels of the World, Cross Apartments and Tours a Kantar Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Iğdır přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Iğdır

od 1 019 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 779 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Iğdır je srpen, kdy průměrná cena činí 1 858 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 899 Kč za noc. To je o 26 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 136 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Iğdır je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -0,3 °C/31,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 34,4C/93,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -10,9 °C/12,4 °F.
Nejbližší letiště u města Iğdır je Iğdır Hava Alanı (IGD) (16,03 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko