Iğdır

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Iğdır patří na základě hodnocení uživatelů Grand Hotel Yerevan - Small Luxury Hotels of the World, Cross Apartments and Tours a Kantar Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Iğdır přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Iğdır

od 995 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 703 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Iğdır je srpen, kdy průměrná cena činí 1 815 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 761 Kč za noc. To je o 23 % méně než průměrná cena za noc ve výši 940 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Iğdır je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 21,4 °C/70,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 34,4C/93,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -10,9 °C/12,4 °F.
Nejbližší letiště u města Iğdır je Iğdır Hava Alanı (IGD) (16,03 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko