Kastamonu

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kastamonu patří na základě hodnocení uživatelů Kastamonu Meriç Otel at Çiftliği, Hotel Ekmekçiler a Miray Otel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kastamonu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kastamonu

od 1 010 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 585 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kastamonu je červenec, kdy průměrná cena činí 3 337 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 054 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 135 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Kastamonu je Kastamonu (KFS) (9,27 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko